K E R A M I C K É   R E L I É F Y

 

Potřebujete soukromě nebo pro Vaši společnost vkusné, ručně vyráběné, trvalé a hodnotné dárky, které se budou na první pohled odlišovat od hromadné produkce převážně asijského původu?

Tenkostěnné keramické reliéfy jsou ručně vyráběné "keramické obrazy", které lze díky speciální kombinované opěrce samostatně postavit na stůl nebo poličku, případně klasicky zavěsit na zeď.

Kolekce reliéfů jednovrstvých je decentnější a jemnější, naopak nová kolekce reliéfů vícevrstvých je výraznější a barevnější, takže si jistě vybere každý.

 

Milan Kout, autor návrhů keramických reliéfů, vyvinul v minulých letech unikátní technologii výroby, díky které Vám nabízíme velmi tenkou (3-5 mm) keramickou grafiku. Při navrhování reliéfů vychází Milan Kout ze své celoživotní práce a zkušeností s keramikou, za kterou byl na nejprestižnějších světových soutěžích několikrát oceněn hlavní cenou - galerie + informace.

 

Nabízíme Vám nespočet motivů ze dvou připravených kolekcí, nejnáročnějším klientům navrhneme vlastní exkluzivní motiv na míru. Vaše reliéfy mohou být opatřeny firemním logem nebo krátkým textem. Předány v dárkové krabičce s certifikátem o původu představují ideální a nadčasový dárek, který bude vysoce oceněn.